אודות גלגלי המרכבה

מי אנחנו

גלגלי המרכבה מאז ועד היום.

אנו, גלגלי המרכבה פועלים כבר למעלה מ15 שנה בתחום האופניים ומציעים ללקוחותינו אופניים חשמליות ומעבדה מקצועית לתיקון אופניים תוך מתן דגש על בטיחות, מקצועיות ואמינות.

במשך השנים, בנתה לעצה חברת גלגלי המרכבה שם ודבר וכיום, שמה הולך לפניה.

תוכלו להיתקל באלפי לקוחות מרוצים שרכשו את האופניים החשמליות שלהם אצלנו וכן, חוו תיקון מקצועי בסטנדרט בלתי מתפשר אצלנו במעבדה.

למה גלגלי המרכבה?

בעבר היו נוהגים להתנייד ממקום למקום על ידי מרכבות.

מייסדי גלגלי המרכבה, רואים באופניים חשמליות ככלי תחבורה לכל דבר ועניין ושמים דגש על עצם היותם מרכיב עיקרי בחיי האדם ובטח שבתל אביב. 

לא בכדי, שמה חברת גלגלי המרכבה את המקצועיות והאיכות בראש סדר העדיפויות שלה.

כך, נהנים לקוחותינו מאופנים חשמליות מקצועיות במיוחד- פתרון נהדר שלא מצריך ביקורים בתחנת הדלק ושומר על איכות הסביבה.

גלגלי המרכבה דואגים לבטיחות שלכם בכל חלק באופניים החשמליות.

מהגלגלים ועד החלקים הפנימיים כולם, מיוצרים על ידי היצרנים האיכותיים ביותר, בעלי השם הגדול ביותר. כך, מסופקים ללקוחותינו רק דגמים בטיחותיים ומקצועיים שישמשו אתכם שנים רבות.

מעבר לכך, כל זוג אופניים שתמצאו אצלנו, עבר את התקן של מכון התקנים בישראל. בנוסף, כל דגם שאנו מציעים ללקוחותינו נבדק על ידינו בדיקה קפדנית ומלאת ניסיון הבודקת את איכות המוצר בפועל. אנו שמים דג על כך שכל הדגמים שלנו לא יזהמו את איכות הסביבה וישמרו על אוויר נקי.

עם גלגלי המרכבה, תוכלו לישון בראש שקט שקניתם את האופניים החשמליות הטובות ביותר שהייתם יכולים לרכוש עבור התקציב שלכם.

בגלגלי המרכבה, כל לקוח מקבל יחס וטיפול אישי כאילו היה הלקוח היחיד בחנות שלנו.

על מנת שכל אחד יצא מרוצה ויבחר בדיוק את זוג האופניים הנכון לו,

הצוות האדיב של גלגלי המרכבה, ישמח לעבור איתכם על הצרכים שלכם מהאופניים החשמליות כמו זמן הנסיעה הדרוש ללא טעינה, משקל האופניים, רמת הציפייה מהביצועים המתבססים על מהירות ומשקל והתקציב שהקצבתם לעצמכם לרכישת האופניים.

כך, תהיו בטוחים שהאופניים שבחרתם הם בדיוק עבורכם.

בנוסף לליווי מקצועי וייעוץ בבחירת האופניים שלכן והיצע ענק של אופניים חשמליות איכויות מכל הסוגים והדגמים, מציעה גלגלי המרכבה מעבדת תיקונים מהמקצועיות ביותר בתחום. אתם מוזמנים להביא את האופניים שלכם אלינו גם אם אתם לא בטוחים שיש לכם תקלה ואנו נשמח לנתח את העניין ולהעניק טיפול מסור לאופניים במידת הצורך. בכל מקרה, אל תזניחו בעיות באופניים וגם אם אינכם בטוחים אם יש בכלל תקלה, בואו להתייעץ עם המומחים שלנו למען הסר ספק.

גלגלי המרכבה, עומדים לצד לקוחותיהם ולמענם מאז ועד היום ודואגים קודם כל לביטחונם האישי ולרצונותיהם.

בואו אלינו ותבחרו ממגוון רחב של אופניים את הזוג שהכי נכון לכם במחיר הכי טוב שתוכלו לקבל בשוק.

גלגלי המרכבה- איכות בלתי מתפשרת, בטיחות חזקה, מקצועיות וביצועים גבוהים, שירות מלכותי ומחירים מנצחים.

בנימה אישית..

גלגלי המרכבה דואגת ללקוחותיה לאופניים החשמליות הטובות והמקצועיות ביותר ומציעה שירות אנושי ואדיב לכלל לקוחותיה.

אם אתם מתלבטים איזה דגם של אופניים חשמליות הכי מתאים לכם, אין לכם מה לחשוש.

הצוות האדיב של גלגלי המרכבה, ישמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם בדיוק את זוג האופניים הנכון עבורכם.

נכון,המטרה הכללית של אופניים חשמליות היא להקל עלינו את ההתניידות בעיקר עם קשיי התחבורה שצצו לאחרונה, אך עדיין לכל אדם המטרות שלו. גלגלי המרכבה, דוגלת במתן מענה אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיה ולא מאמינה בפתרון כללי. לכן, מציעה מגוון רחב אופניים חשמליות שלכל אחד מאפיינים מעט שונים שעל מנת שכל לקוח ימצא את המענה הנכון לו.

הצוות האדיב של גלגלי המרכבה ישאל אתם שאלות מנחות על אופי השימוש שלכם באופניים חשמליות וכן שאלות על אורח חייכם. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים בדיוק את האופניים החשמליות שמתאימות לכם.

אז אם אתם מחפשים אופניים חשמליות או שישי לכם בעיה באופניים הקיימות, אל תהססו והגיעו אל חנויות הדגל שלנו. בואו לראות את כל הדגמים הטובים באמת של אופניים חשמליות ותיהנו ממחירים נהדרים ונוחים לכל כיס.

מחכים לכם , גלגלי המרכבה – מקצועיות, בטיחות ואנושיות.

אודות גלגלי המרכבה

מעבדה לתיקון אופניים חשמליות ומכירתם במחירים הכי זולים בארץ! גלגלי המרכבה היא חנות מותג באזור המרכז ואין אחד שלא מכיר אותנו. אנו פועלים כבר קרוב ל 15 שנה בתחום וברשותנו שני סניפים מיוחדים במינם.
קובי מאנה