אופניים חשמליות מחיר החל מ 1000 ש"ח

אופניים חשמליות מחיר 1000 נשמע הזוי? אז זהו שלא!

נמאס לכם מהכאב ראש של חיפוש חנייה בכל פעם שאתם מגיעים לאיזשהו מקום? הייתם רוצים פשוט להגיע במהירות בקלות תוך זמן קצר?

רוצים לחסוך בעלויות של רכב ולמצוא פתרון שגן מגן על איכות הסביבה?

לגלגלי המרכבה יש את הפתרון עבורכם – אופניים חשמליות מחיר 1000

לפני שאתם מגיעים לחנות אופניים ובחורים את האופניים הראשונות שנראות לכם הכי טוב, כדאי שתכירו בכמה מושגים שמשפיעים על איכות האופניים וביצועים וגם, חשוב מאוד שתבחנו קודם את הצרכים שלכם מהאופניים ומה אתם רוצים שהם יספקו לכם.

שאלו את עצמכם שאלות כמו – האם אני צריך את האופניים לנסיעות עם מרחקים אורכים? האם חשוב לי שמשקל האופניים יהיה קלכי אתה עתיד לסחוב אותם מדי פעם? האם ביצועי האופניים הם דבר משמעותי לי? מה אופי הדרך השגרתי עליה אני עתיד לרכב ? האם היא בנויה משבילי אופניים ברובה או כוללת משטחים תלולים ובורותלמיניהם? מה התקציב שאותו אני מקציה לרכישת אופניים חשמליות.

עם כל השאלות האלו, תוכלו להגיע בסופו של דבר לזוג האופניים האידאלי עבורכם.

כעת, ניתן לכם סקירה קצרה על כמה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רוכשים אופניים חשמליות.

סוללת האופניים

סוללת האופניים החשמליות שלכם היא הקובעת את המהירות אליה יגיעו האופניים שלכם וגם את טווח הנסיעה שאותו תוכלו לרכב מבלי לפגוש מטען.

ככל שהמרחקים הצפויים לכם הם ארוכים יותר וככל שאתם רוצים להגיע למהירות גבוהה יותר עם האופניים, כך תצטרכו לרכוש אופניים עם סוללה חזקה ותר. לסוללה שני פרמטרים חשובים המשפיעים עליה- וולט ואמפר.

כאשר אתם בוחנים את מהירות האופניים- יש לשים לב לוולט בסוללה וכאשר אתם בוחנים את הזמן שהיא יכולה להחזיק ללא טעינה אתם צריכים להסתכל על האמפר שלה.

שלדה ומשקל האופניים

שלדת האופניים מצביעה על המשקל שיהיה לאופניים וכן על העומס שהאופניים יהיו מסוגלות לשאת.

ככל שמשקל האופניים יהיה קל יותר, האופניים יוכלו לשאת פחות עומס.

מעבר לכך, צורת השלדה חשובה גם כן מאוד וצריכה להתאים למימדי הגוף של הרוכב. לא כל אופניים מתאימות לכל אחד ויש כאלה היתאימו יותר ופחות. כמו שכל אדם מכוון את הכיס ברכב לפי מידיו, כך אתם צריכים לבחור אופניים חשמליות עם שלדה שתתאים למימדכם. לדוגמה, אנשים נמוכים יותר יבחרו בדרך כלל אופניים עם שלדה קעורה יחסית שתתאים לממדיהם.

גלגלי האופניים

קוטר גלגלי האופניים ישפיע על כמה תרגישו את הכביש ואת הדרך עליה אתם נוהגים לרכב. עם גלגלים גדולים יותר, תרגישו פחות את הדרך ואת החספוסים בה לעומת גלגלים קטנים יותר שמקרבים אתכם יותר אל הקרקע.

בנימה אישית..

בכל אופן, הדבר החשוב באמת מעבר לרכישת אופניים חשמליות מקצועיות הוא כמובן בחירת האופניים המתאימות לכם.

אנו מציעים לכם להגיע לאחד מסניפי  גלגלי המרכבה ולבחור אופניים חשמליות מחיר 1000 ועד מחירים גבוהים יותר אשר משתלמים ונוחים לכל כיס.

אצלנו תוכלו למצוא אופניים חשמליות מחיר 1000, מקצועיים ואיכותיים ביותר.

אל תהססו ובחרו גלגלי המרכבה. אנו נדאג לשאול אתכם את השאלות הנכונות שיובילו אתכם לבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

אופניים חשמליות מחיר 1000

אופניים חשמליות מחיר 1000 ש"ח